Ekibimiz

Erkan BOZKURT

Avukat - Kurucu Ortak


Faaliyet Alanları

Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku.

Eğitim Durumu

1981 YILINDA DOĞAN ERKAN BOZKURT, 2005 yılında hukuk fakültesinden mezun olup yasal stajını tamamladıktan sonra 2007 yılında İstanbul Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında uzman olan Erkan Bozkurt, müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır

Betül Dervişoğlu

Yönetici Ortak Avukat


Faaliyet Alanları

İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku

Eğitim Durumu

1992 yılında doğan Betül Dervişoğlu, 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı tarihte İstanbul Hukuk Bürosu’nda yasal stajını başlatıp 2017 yılında ruhsatını almıştır. İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında uzman olan Betül Dervişoğlu müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

MEHMET ÖZTÜRK

Avukat


Faaliyet Alanları

İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim Hukuku

Eğitim Durumu

1995 yılında doğan Mehmet Öztürk, 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yasal stajını İstanbul Hukuk Bürosu’nda başlatmış olup başta İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında ve hukukun diğer alanlarında uzman avukatlarımızın bilgi ve tecrübesinden yararlanmaktadır.

Esin Dinç

Avukat


Özge Merve Şener

Stajyer Avukat


Ebru Atılgan

Sigorta bölüm sorumlusu - Call center


Oğuzhan BAŞTİMAR

Kurucu Ortak - Avukat


Faaliyet Alanları

Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Tahkim Hukuku.

Eğitim Durumu

1977 yılında doğan OĞUZHAN BAŞTİMAR, 2005 yılında hukuk fakültesinden mezun olup yasal stajını tamamladıktan sonra 2007 yılında İstanbul Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında uzman olan Oğuzhan Baştimar, müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Dönüş Dilekçi

Avukat


Hilal Şabanoğlu

Avukat


Hande Özcan

Avukat


Yusuf Şaşı

İcra departmanı takım lideri


Ece Yetkin

Sigorta bölüm sorumlusu - Call center


Fatmanur Akbaş

Sigorta bölüm sorumlusu - Call center


Ekibimizin Bir Parçası Olmak İster Misiniz?


Yıllardır yüzlerce müvekkile hizmet veren ofisimizde çalışacak, sizin gibi adaylara ihtiyacımız var. Avukat olsun yada olmasın bizimle ortak fikirlere sahip kişiler ile beraber çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.

Hemen Başvur