Ekibimiz

Erkan BOZKURT

Avukat - Kurucu Ortak


Faaliyet Alanları

Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku.

Eğitim Durumu

1981 YILINDA DOĞAN ERKAN BOZKURT, 2005 yılında hukuk fakültesinden mezun olup yasal stajını tamamladıktan sonra 2007 yılında İstanbul Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında uzman olan Erkan Bozkurt, müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır

MEHMET ÖZTÜRK

Avukat


Faaliyet Alanları

İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim Hukuku

Eğitim Durumu

1995 yılında doğan Mehmet Öztürk, 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yasal stajını İstanbul Hukuk Bürosu’nda başlatmış olup başta İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında ve hukukun diğer alanlarında uzman avukatlarımızın bilgi ve tecrübesinden yararlanmaktadır.

Özge Merve Şener

Stajyer Avukat


Oğuzhan BAŞTİMAR

Kurucu Ortak - Avukat


Faaliyet Alanları

Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Tahkim Hukuku.

Eğitim Durumu

1977 yılında doğan OĞUZHAN BAŞTİMAR, 2005 yılında hukuk fakültesinden mezun olup yasal stajını tamamladıktan sonra 2007 yılında İstanbul Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında uzman olan Oğuzhan Baştimar, müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Hilal Şabanoğlu

Avukat


Yusuf Şaşı

İcra departmanı takım lideri


Ekibimizin Bir Parçası Olmak İster Misiniz?


Yıllardır yüzlerce müvekkile hizmet veren ofisimizde çalışacak, sizin gibi adaylara ihtiyacımız var. Avukat olsun yada olmasın bizimle ortak fikirlere sahip kişiler ile beraber çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.

Hemen Başvur