Ekibimiz

Erkan BOZKURT

Avukat - Kurucu Ortak


Faaliyet Alanları

Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku.

Eğitim Durumu

1981 YILINDA DOĞAN ERKAN BOZKURT, 2005 yılında hukuk fakültesinden mezun olup yasal stajını tamamladıktan sonra 2007 yılında İstanbul Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında uzman olan Erkan Bozkurt, müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır
İnsanların çoğunda adalet sevgisi, adaletsizlik korkusu yüzünden vardır. La Rochefourauld

Oğuzhan BAŞTİMAR

Kurucu Ortak - Avukat


Faaliyet Alanları

Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Tahkim Hukuku.

Eğitim Durumu

1977 yılında doğan OĞUZHAN BAŞTİMAR, 2005 yılında hukuk fakültesinden mezun olup yasal stajını tamamladıktan sonra 2007 yılında İstanbul Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında uzman olan Oğuzhan Baştimar, müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.
Adaletin olmadığı yerde ahlak da yoktur. Montaigne

Betül Dervişoğlu

Avukat


Faaliyet Alanları

İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku

Eğitim Durumu

1992 yılında doğan Betül Dervişoğlu, 2016 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı tarihte İstanbul Hukuk Bürosu’nda yasal stajını başlatıp 2017 yılında ruhsatını almıştır. İcra Ve İflas Hukuku, Tahkim Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında uzman olan Betül Dervişoğlu müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.
Bir tek kişiye yapılan bir haksızlık, bütün topluma yapılan bir tehdittir. Montesquieu

Gamze Gül KAÇAR

Stajyer Avukat


Faaliyet Alanları

İcra Ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku

Eğitim Durumu

1995 yılında doğan Gamze Gül Kaçar, 2017 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yasal stajını İstanbul Hukuk Bürosu’nda başlatıp 2019 yılında ruhsatını almıştır. İcra Ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku alanlarında uzman olan Gamze Gül Kaçar müvekkillere danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.
Hukukun kuvvetinin azaldığı yerde, kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlar. Maurice Duverger

MEHMET ÖZTÜRK

Stajyer Avukat


Faaliyet Alanları

İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim Hukuku

Eğitim Durumu

1995 yılında doğan Mehmet Öztürk, 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yasal stajını İstanbul Hukuk Bürosu’nda başlatmış olup başta İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim Hukuku alanlarında ve hukukun diğer alanlarında uzman avukatlarımızın bilgi ve tecrübesinden yararlanmaktadır.
Toplumda en büyük güveni her şeyin sonunda adil bir mahkemenin bulunabileceği inancı sağlar. Anonim

İPEK GÜRCAN KAHRAMAN

Avukat


Faaliyet Alanları

Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku

Eğitim Durumu

1996 yılında doğan İpek Gürcan Kahraman, 2018 yılında Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yasal stajını İstanbul Hukuk Bürosu’nda başlatmış olup 2019 yılında ruhsatını almıştır. Aile Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Ceza Hukuku alanlarında ve hukukun diğer alanlarında uzman olan İpek Gürcan Kahraman müvekkillere danışmanlık hizmeti vermektedir.
Hukukun kuvvetinin azaldığı yerde, kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlar. Maurice Duverger

AMMAR ÇINAR

Stajyer Avukat


Faaliyet Alanları

İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku

Eğitim Durumu

1996 yılında doğan Ammar Çınar, 2019 yılında Kocaeli Üniversitesinden mezun olmuştur. Yasal stajını İstanbul Hukuk Bürosu'nda başlatmış olup başta İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında ve hukukun diğer alanlarında uzman avukatlarımızın bilgi ve tecrübesinden yararlanmaktadır.
Toplumda en büyük güveni her şeyin sonunda adil bir mahkemenin bulunabileceği inancı sağlar. Anonim

Ekibimizin Bir Parçası Olmak İster Misiniz?


Yıllardır yüzlerce müvekkile hizmet veren ofisimizde çalışacak, sizin gibi adaylara ihtiyacımız var. Avukat olsun yada olmasın bizimle ortak fikirlere sahip kişiler ile beraber çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.

Hemen Başvur